Praca dla lekarza w hospicjum domowym

01.10.2022

NZOZ Fundacji Hospicjum Onkologiczne (FHO) zatrudni lekarza do pracy w hospicjum domowym.

Realizujemy świadczenia zdrowotne w ramach opieki paliatywnej i hospicyjnej w jednym z największych na Mazowszu hospicjum domowym. Ponadto realizujemy świadczenie w największym oddziale medycyny paliatywnej/hospicjum stacjonarnym oraz w poradni medycyny paliatywnej. Jesteśmy placówką o utrwalonej renomie w zakresie opieki paliatywno-hospicyjnej, która buduje swą strategię w oparciu o wysoko kwalifikowany i doświadczony personel medyczny.

Dołącz do naszego zespołu, gdzie znajdziesz możliwość spełnienia zawodowego; w naszym zespole będziesz otoczony gronem kompetentnych, profesjonalnych i życzliwych koleżanki i kolegów lekarzy, pielęgniarki, fizjoterapeutów i psychologów.

Wymagania formalne:

  • ukończony i udokumentowany kurs zgodny z programem specjalizacji w dziedzinie medycyny paliatywnej, dotyczącego problematyki bólu, objawów somatycznych i psychicznych

Zadania:

  • opieka lekarska nad chorymi paliatywnymi w domu pacjenta
  • udzielanie porad lekarskich, ordynowanie terapii, zleceń na diagnostykę laboratoryjną, leków i wyrobów medycznych
  • ordynowanie zleceń dla pielęgniarek, fizjoterapeutów i psychologów
  • prowadzenie dokumentacji medycznej – dokumentacja prowadzona jest w formacie elektronicznym
  • edukacja pacjentów i promocja zdrowia

Oferujemy:

  • pracę w zgranym, doświadczonym i profesjonalnym zespole medycznym
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kompetencji (od 140 zł za wizytę w domu pacjenta)
  • elastyczne godziny pracy
  • wyposażenie do prowadzenia elektronicznej dokumentacji medycznej

Zapraszamy do przesłania CV na adres: fho@fho.org.pl lub kontaktu telefonicznego:+ 48 660 778 010.

Skontaktuj się z nami

Kontakt

Fundacja Hospicjum

Onkologiczne św. Krzysztofa

ul. Pileckiego 105,

02-781 Warszawa

Tel: +48 (22) 643 57 08

fho@fho.org.pl

ul. Północna 18A

05-870 Bramki

Tel: +48 (22) 245 19 09

informacja.bramki@fho.org.pl