FHO - serce

Dziękujemy Ci za zaufanie i otwartość na nasze potrzeby.

W skali roku otaczamy bezpłatną opieką medyczną, psychologiczną i fizjoterapeutyczną ponad 3,3 tys. pacjentów (w ramach hospicjum stacjonarnego i domowego). Robimy wszystko co w naszej mocy, aby podopieczni Fundacji zawsze czuli się jak w domu, żyli godnie i bez bólu. Dlatego tak ważna jest Twoja regularna pomoc!

Wspieraj Fundację
Hospicjum Onkologiczne


PayU

Payu

    *Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa z siedzibą w Warszawie przy ul. Pileckiego 105 w celu związanym ze wsparciem finansowym fundacji. Dane będą udostępnione PayU w celu realizacji płatności.
    Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa z siedzibą w Warszawie przy ul. Pileckiego 105 w celu związanym z otrzymywaniem newslettera.

Klikając “WPŁAĆ” zgadzasz się na COMIESIĘCZNE przekazywanie z konta Twojej karty płatniczej wskazanej przez Ciebie kwoty na wsparcie działań Fundacji Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa.

 

Sprawdź poprawność wprowadzonych danych oraz upewnij się, że Twoja karta płatnicza ma ustawione odpowiednie limity transakcji internetowych. Jeśli masz jakiekolwiek pytania skontaktuj się z nami pod nr tel. 22 643 57 08 lub napisz do nas: fho@fho.org.pl.

Skontaktuj się z nami

Kontakt

Fundacja Hospicjum

Onkologiczne św. Krzysztofa

 

ul. Pileckiego 105,

02-781 Warszawa

Tel: +48 (22) 643 57 08

fho@fho.org.pl

 

ul. Północna 18A

05-870 Bramki

Tel: +48 (22) 245 19 09

informacja.bramki@fho.org.pl

Newsletter

PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH DARCZYŃCÓW - klauzula informacyjna