Strefa pacjenta


Musisz żyć dla innych,

jeśli chcesz żyć z pożytkiem dla siebie.


Seneka Młodszy

Pod patronatem Fundacji Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa stworzyliśmy dla Państwa zespół opiekuńczo-pielęgniarski świadczący usługi w domu pacjenta na zasadach komercyjnych.

Od lat specjalizujemy się w opiece nad osobami niesamodzielnymi, schorowanymi oraz w podeszłym wieku. Opieka w domu jest najbardziej przyjazną formą opieki nad osobą starszą. Chcemy, aby seniorzy mieli zapewnione godne i bezpieczne życie w ich domowym otoczeniu, a członkowie ich rodziny uzyskali profesjonalną pomoc w tych trudnych chwilach.

Naszym celem jest wyjście na przeciw potrzebom starzejącego się społeczeństwa i stworzenie maksymalnie przyjaznych warunków dla opieki nad osobami starszymi, niepełnosprawnymi z powodu pogarszającego się stanu zdrowia, a także stworzenie tych warunków w ich własnym środowisku domowym.

Posiadamy zespół:

  • lekarzy
  • opiekunek medycznych
  • opiekunek środowiskowych
  • pielęgniarek
  • fizjoterapeutek

niezbędny do zapewnienia właściwej opieki i bezpieczeństwa osobom wymagającym okresowego wsparcia w chorobie, w rekonwalescencji lub w okresie terminalnym.

Opiekunowie medyczni zajmują się pielęgnacją osoby niesprawnej, pomagają w utrzymaniu higieny osobistej podopiecznego, higieny otoczenia, podają posiłki i leki.

Opiekunowie środowiskowi niosą pomoc w zakresie prowadzenia gospodarstwa domowego, utrzymania mieszkania w czystości, pomagają w dokonaniu sprawunków, realizacji recept, przygotowaniu posiłków.

Pielęgniarki są do dyspozycji osób wymagających kompleksowej opieki medycznej, podawania leków domięśniowych, dożylnych (na zlecenie lekarskie),  wykonują zabiegi specjalistyczne, zmieniają opatrunki, pełnią rolę doradcy w zakresie pielęgnacji.

Nasza opieka domowa to:

  • wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług opiekuńczo – pielęgnacyjnych,
  • osobiste i indywidualne podejście do każdego pacjenta,
  • konkurencyjne ceny i jasne, przejrzyste umowy,
  • pomoc w zorganizowaniu niezbędnego sprzętu rehabilitacyjnego.

Kontakt:

Ewa Szulawska

Koordynator Opiekunek

tel. +48 728 547 424

Cennik usług opiekuna środowiskowego, medycznego i pielęgniarki

Cennik zabiegów komercyjnych pielęgniarskich i lekarskich

Cennik zabiegów rehabilitacyjnych

Skontaktuj się z nami


Kontakt

Fundacja Hospicjum

Onkologiczne św. Krzysztofa

 

ul. Pileckiego 105,

02-781 Warszawa

 

Tel: +48 (22) 643 57 08

 

fho@fho.org.pl

fho.org.pl

footer_logo

Newsletter

Email: