Dlatego uruchomiliśmy nowy projekt pod nazwą POMOCNA TORBA.

 

Projekt łączy w sobie kilka funkcji:

 • wspiera działania FHO,
 • działa na rzecz ekologii,
 • promuje idee no plastic,
 • służy codziennym funkcjom praktycznym.

 

NA CZYM TO POLEGA?

Jeśli jesteś właścicielem sklepu, punktu usługowego, gastronomicznego lub innego miejsca, gdzie przydatne jest opakowanie, oferujemy Ci zakup papierowej torby o wym. 31x12x41cm (ca. wymiar formatu A3).  Zachęcamy firmy, które potrzebują takiego wyposażenia do kontaktu z nami.

Torby możesz od nas uzyskać na dwa sposoby:

 • w zamian za wpłatę darowizny na konto Fundacji w wysokości min 60,00 zł. Ilość przekazanych toreb będzie odpowiadała kwocie wpłaty podzielonej przez dwa. Zatem minimalnie będzie to 30 sztuk,
 • wraz z fundacyjną Skarbonką. Nie płacisz wtedy za torby ani nie wpłacasz darowizny, natomiast deklarujesz, że będziesz informować klientów o możliwości otrzymania torby w zamian za wrzucenie do skarbonki datku o minimalnej wartości 2 zł.

Podejmując decyzję o współpracy z nami, stajesz się Ambasadorem akcji i Fundacji. Na torbach znajduje się logo POMOCNEJ TORBY oraz FHO.

Może się na niej znaleźć również logo Twojej firmy w postaci stempla. Stempel wykonujemy specjalnie dla Ciebie. Jego koszt jest uzależniony od wielkości logo. Kalkulujemy go indywidualnie. Jest to opcja, nie konieczność. Istnieje również możliwość wydrukowania toreb z logo naszego Ambasadora. Szczegółowe informacje o tej możliwości przekazujemy indywidualnie.

 

POMOCNYCH TOREB używasz do pakowania produktów oferowanych przez siebie. POMOCNA TORBA może być też świetnym opakowaniem na firmowe gadżety. W ten sposób propagujesz:

 • idee #noplastic,
 • wiedzę o Fundacji Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa,

oraz przyczyniasz się do ratowania naszej planety.

Zależy nam, by obsługa sklepu, firmy była zaangażowana w informowanie klientów o Waszym udziale w akcji, proponując skorzystanie przy zakupach z naszej torby, zamiast – jak być może dotychczas – plastikowej. Akcji towarzyszy plakat informacyjny. W przypadku współpracy z nami, prosimy o umieszczenie plakatu w Waszej witrynie.

Cały dochód ze sprzedaży toreb przeznaczony jest na realizacje celów statutowych Fundacji Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa.

 

TWOJE KORZYŚCI:

 • Budujesz i wzmacniasz wizerunek swojej firmy, sklepu jako propagatora i realizatora idei świata bez plastiku, a z drugiej pomagającego organizacji działającej w ważnych celach społeczno-zdrowotnych.
 • Wspierasz działania Fundacji, a tym samym pomagasz osobom chorym w ostatnich dniach ich życia, ponieważ nasza organizacja niesie ulgę w cierpieniu zarówno pacjentom, jak i ich rodzinom oraz podejmuje szereg działań edukacyjnych i badawczych w dziedzinie leczenia bólu.
 • Wspierasz również działania lokalne, tzw. małą ojczyznę oraz dbasz o wspólnotę obywatelską w Twoim miejscu pracy.

Zależy nam na poszerzaniu grona Ambasadorów POMOCNEJ TORBY. Liczymy na stałą współpracę, za którą odwdzięczymy się m.in. relacjami w mediach społecznościowych.

 

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W PROJEKCIE?

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami lub masz pytania, skontaktuj się z koordynatorem projektu Pawłem Klimowiczem: mailowo: pomocna.torba@fho.org.pl lub telefonicznie: + 48 501 326 369.

 

JAK POMÓC INACZEJ?

Jeśli nie prowadzisz własnego biznesu, a chcesz nam pomóc, napisz do nas maila z sugestiami miejsc (sklepów, punktów usługowych itp.), gdzie, wydaje Ci się, znaleźliby się zainteresowani współpracą z nami. Adres: pomocna.torba@fho.org.pl.

 

Zachęcamy do udziału w naszym projekcie oraz upowszechnianiu wiedzy o nim. Serdecznie zachęcamy do śledzenia akcji na naszym Facebooku oraz Instagramie.

 

Naszym Ambasadorami są:

Pomocną Torbę wspiera:

Urząd Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

Wesprzyj Fundację Hospicjum Onkologiczne


Skontaktuj się z nami

Kontakt

Fundacja Hospicjum

Onkologiczne św. Krzysztofa

 

ul. Pileckiego 105,

02-781 Warszawa

Tel: +48 (22) 643 57 08

fho@fho.org.pl

 

Bank Pekao S.A.

68 1240 5963 1111 0000 4799 9077

KRS 0000128039

Newsletter

Email:

PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH DARCZYŃCÓW - klauzula informacyjna