Artur Andrus dla FHO

04.01.2018

Już 6 stycznia 2018 r. (najbliższa sobota) w Domu Kultury SMB „Imielin” odbędzie się charytatywny recital kabaretowy Artura Andrusa na rzecz pacjnetów hospicjum.

Andrus mówi i śpiewa. Najczęściej o tym, co wcześniej zobaczył, usłyszał albo przeczytał. Tym razem wraz z Wojciechem Stecem oraz Łukaszem Borowieckim – fortepian, gitara wystąpią dla mieszkańców Ursynowa, by wesprzeć pacjentów hospicjum onkologicznego. Wydarzenie będzie trwać od 18:00 do 20:00. Środki ze sprzedaży biletów zostaną przekazane na cele statutowe Fundacji Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa w Warszawie.

 

Czego możemy się spodziewać

Historii o smutnym tureckim ojcu, którego cyniczne córki wyjechały do Szwajcarii, o Bardotce zamawiającej w barze „Szalona krewetka” absynt z rumem, o nieświeżym kangurze w Watykanie i innych równie prawdopodobnych i nieprawdopodobnych zjawiskach. Z takich opowieści i piosenek składa się jego recital kabaretowy.

 

Razem łatwiej

Panu Arturowi Andrusowi dziękujemy za wspaniały gest i otwartość na potrzeby pacjentów hospicjum, Urzędowi Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy za nieocenione wsparcie organizacyjne, radnym Ursynowa, Paniom: Gorettcie Szymańskiej i Katarzynie Niemyjskiej za pomysł i organizację, a Domowi Kultury SMB „Imielin” za gościnę.


Skontaktuj się z nami

Kontakt

Fundacja Hospicjum

Onkologiczne św. Krzysztofa

 

ul. Pileckiego 105,

02-781 Warszawa

Tel: +48 (22) 643 57 08

fho@fho.org.pl

 

ul. Północna 18A

05-870 Bramki

Tel: +48 (22) 245 19 09

informacja.bramki@fho.org.pl

Newsletter

Email:

PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH DARCZYŃCÓW - klauzula informacyjna