Fundacja Pocztowy Dar dla pacjentów hospicjum

14.03.2023

Miło nam poinformować, że Fundacja „Pocztowy Dar” przekazała nam aż 15 tys. zł na zakup łóżek i akcesoriów przyłóżkowych tj. szafek i tabletów nałóżkowych do naszego hospicjum. To dla nas ogromne wsparcie, które umożliwi zapewnienie naszym pacjentom bezpiecznych i komfortowych warunków hospitalizacji.

W grudniu 2022 r. pozytywnie rozpatrzono wniosek dotyczący wsparcia naszych podopiecznych przez Fundację „Pocztowy Dar”. Po przeanalizowaniu najpilniejszych potrzeb hospicjum, jedną z ważniejszych okazał się zakup nowych łóżek. Dzięki ofiarności Fundacji „Pocztowy Dar” udało nam się wymienić ostatnie stare łóżka na nowe, bezpieczniejsze i wygodniejsze w obsłudze, a przede wszystkim bardziej komfortowe dla naszych pacjentów. Ponadto mogliśmy dokupić szafki i inne akcesoria przyłóżkowe, tak potrzebne w codziennych czynnościach.

 

Jesteśmy ogromnie wdzięczni Fundacji „Pocztowy Dar” za pamięć o naszych podopiecznych i wspaniały gest. To dzięki takim organizacjom czujemy, że człowiek jest człowiekowi człowiekiem. 

 

Dziękujemy z całego serca!

 


Skontaktuj się z nami

Kontakt

Fundacja Hospicjum

Onkologiczne św. Krzysztofa

 

ul. Pileckiego 105,

02-781 Warszawa

Tel: +48 (22) 643 57 08

fho@fho.org.pl

 

ul. Północna 18A

05-870 Bramki

Tel: +48 (22) 245 19 09

informacja.bramki@fho.org.pl

Newsletter

Email:

PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH DARCZYŃCÓW - klauzula informacyjna