Gramy do jednej Bramki: piknik charytatywny na rzecz pacjentów hospicjum

07.08.2023

Zapraszamy na 1. Charytatywny Piknik Rodzinny “Gramy do jednej Bramki”. Wydarzenie na rzecz naszych podopiecznych odbędzie się 16 września 2023 r. na terenie hospicjum w Bramkach k. Błonia.

O tym, jak razem zrobić coś dobrego, przekonamy się już 16 września 2023 r. podczas 1. Charytatywnego Pikniku Rodzinnego “Gramy do jednej Bramki”. Wydarzenie potrwa od 11:00 do 17:00. Zapraszamy rodziny z dziećmi do wspólnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu i wsparcia pacjentów nowopowstałego hospicjum w Bramkach przy ul. Północnej 18A.

 

Dla gości Pikniku szykujemy liczne atrakcje na scenie, m.in. występy muzyczne, taneczne czy sportowe. Nie zabraknie także stoisk z warsztatami manualnymi i animacjami dla dzieci oraz możliwości relaksu dla rodziców. Uczestnicy Pikniku mogą również liczyć na prawdziwe specjały kulinarne.  Wstęp na wydarzenie jest wolny. Więcej szczegółów już wkrótce!

 

Ideą Pikniku jest uświadamianie lokalnej społeczności, jak wiele dobrego można zrobić razem, gdy wszystkim przyświeca ten sam, szczytny cel, jakim jest wsparcie podopiecznych Fundacji. Ponadto chcemy pokazać, że hospicjum to miejsce, w którym trwa życie, zarówno wewnątrz, jak i poza jego murami. Miejsce, w którym profesjonalny zespół medyczny i wolontariusze pomagają pacjentom cieszyć się każdą chwilą życia, aż po jego kres. Wszyscy uczestnicy oraz artyści estradowi wspierają wydarzenie charytatywnie.

 

 

Prowadzisz działalność związaną z eventami? Chcesz wesprzeć nasz Piknik? Chcesz zostać partnerem wydarzenia? Skontaktuj się z nami: m:maja.wisniewska@fho.org.pl, t: 734 412 092


Skontaktuj się z nami

Kontakt

Fundacja Hospicjum

Onkologiczne św. Krzysztofa

 

ul. Pileckiego 105,

02-781 Warszawa

Tel: +48 (22) 643 57 08

fho@fho.org.pl

 

ul. Północna 18A

05-870 Bramki

Tel: +48 (22) 245 19 09

informacja.bramki@fho.org.pl

Newsletter

Email:

PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH DARCZYŃCÓW - klauzula informacyjna