Hip hop dla hospicjum

29.09.2021

„NASZ hip hop festiwal” to projekt w ramach Budżetu Obywatelskiego Mazowsza na rzecz młodych artystów, ursynowian i  pacjentów hospicjum.

Jak to działa?

Im więcej osób zagłosuje, tym większa szansa na koncert, czyli także zbiórkę na rzecz FHO podczas wydarzenia. W ramach projektu planowany jest festiwal hiphopowy, który odbędzie się w  Ursynowskim Centrum Sportu i Rekreacji (UCSiR) między majem a wrześniem 2022 r. Podczas festiwalu wystąpią m.in. takie gwiazdy rapu, jak Peja, Hemp Gru czy Dixon 37! W koncercie będzie mogło wziąć udział łącznie do 500 osób. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

 

Co jeszcze?

Projekt 261. to niezwykły koncert. Dlaczego? Bo daje szanse na zaistnienie na scenie młodym talentom. W ramach akcji #naszarapszansa, na dwa miesiące przed terminem koncertu, zostanie zorganizowany konkurs, w którym „Młodzi” będą wysyłać do artystów swoje demówki. Artyści wybiorą najlepszych według swojego uznania. Wskazani będą suportem na koncercie przed głównymi artystami. Ci zapewnią także nagrody dla młodych talentów w postaci np. płyt.

 

Powrót do normalności

Po długim czasie izolacji, obostrzeniach i nakazach wprowadzonych na terenie kraju spowodowanych COVID-19 koncert to wydarzenie, które pozwoli na powrót normalności mieszkańcom, jak również artystom. Koncertu da szansę każdemu bez względu na zasobność portfela wziąć udział w wydarzeniu kulturalnym i cieszyć się wspólnymi chwilami, łącząc przyjemne z pożytecznym.

 

Zagłosuj na projekt nr 261 – NASZ hip hop festiwal na https://bom.mazovia.pl  i wesprzyj zbiórkę na rzecz pacjentów hospicjum!

Skontaktuj się z nami

Kontakt

Fundacja Hospicjum

Onkologiczne św. Krzysztofa

 

ul. Pileckiego 105,

02-781 Warszawa

Tel: +48 (22) 643 57 08

fho@fho.org.pl

 

ul. Północna 18A

05-870 Bramki

Tel: +48 (22) 245 19 09

informacja.bramki@fho.org.pl

Newsletter

PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH DARCZYŃCÓW - klauzula informacyjna