Kurs podstawowy z zakresu medycyny paliatywnej zakończony sukcesem

06.12.2021

Właśnie zakończyliśmy kolejny kurs podstawowy z zakresu medycyny paliatywnej dla lekarzy. Zajęcia cieszyły sie dużym zainteresowaniem i uwagą kursantów, co daje nam poczucie dobrze wykonanej pracy i napawa optymizmem na następne edycje szkolenia.

Jesteśmy szczęśliwi, że możemy dzielić się z lekarzami swoją wiedzą oraz dobrymi praktykami. Wierzymy, że nasza działalność dydaktyczna to krok w kierunku rozwoju medycyny paliatywnej oraz poprawy sytuacji pacjentów hospicjów w Polsce.

 

Za gotowość, profesjonalizm i zajęcia pełne zaangażowania dziękujemy naszym wykładowcom: dr. n. med. Elwirze Góraj, lek. Ewie Bochner, prof. dr hab. med. Tomaszowi Pasierskiemu, lek. Elżbiecie Misztal, mgr Marii Wysockiej, dr n. med. Wojciechowi Rolskiemu, dr n. k. f. Agnieszce Wójcik, dr. n. med. Jackowi Nasiłowskiemu, mgr Ewie Magierskiej-Kaźmierczak, mgr Barbarze Smolik-Majewskiej, dr n. med. Tomaszowi Lewandowskiemu, dr n. med. Mirosławowi Kiedrowskiemu, lek. Magdalenie Kwiatkowskiej, mgr Jakubowi Krawczykowi oraz dr n. med. Piotrowi Krawczykowi. To dzięki Wam możemy w przystępny sposób kształcić osoby gotowe do dbania o jakość życia i zdrowia pacjentów paliatywnych.

 

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za obecność, uważność i otwartość na potrzeby osób, które bardziej niż kiedykolwiek potrzebują wsparcia i życia w godności i bez bólu.

 

Za akredytację, zaufanie i nieocenioną pomoc dziękujemy Naczelnej oraz Okręgowej Izbie Lekarskiej.


Skontaktuj się z nami

Kontakt

Fundacja Hospicjum

Onkologiczne św. Krzysztofa

 

ul. Pileckiego 105,

02-781 Warszawa

Tel: +48 (22) 643 57 08

fho@fho.org.pl

 

Bank Pekao S.A.

68 1240 5963 1111 0000 4799 9077

KRS 0000128039

Newsletter

Email:

PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH DARCZYŃCÓW - klauzula informacyjna