Międzynarodowy Dzień Wolontariatu

05.12.2020

Kochani Wolontariusze FHO! Dziś Wasze Święto! Z tej okazji chcemy podziękować Wam wszystkim i każdemu z osobna za OBECNOŚĆ bez względu na okoliczności! A lista jest długa 🙂

 

Dziękujemy naszym najmłodszym pomocnikom: przedszkolakom, uczniom szkół podstawowych i średnich, studentom oraz kadrom placówek oświatowych, którzy wspierają nas z całych sił przez cały rok szkolny w ramach programu Pola Nadziei.

 

Dziękujemy Wolontariuszom akcyjnym i oddziałowym, którzy pomimo ograniczeń, jakie nałożyła na nas w tym roku pandemia, wytrwale wspierają nas w każdy inny możliwy sposób, ale też rozmawiają z nami, sprawdzają, jak się czujemy, są przy nas myślą, czuwają.

 

Dziękujemy też tym, którzy w ramach wolontariatu pracowniczego dzielą się z nami czasem, wiedzą i umiejętnościami i pomagają nam w ten sposób stale się rozwijać.

 

Wasza obecność sprawia, że czujemy się zaopiekowani i daje nam siłę do działania! Dziękujemy za wszystko, co robicie! Dziękujemy, że jesteście BLIKO!

 

Życzymy, aby dobro, którym się dzielicie wracało do Was w trójnasób, a działania, które podejmujecie dawały Wam satysfakcję każdego dnia!


Skontaktuj się z nami

Kontakt

Fundacja Hospicjum

Onkologiczne św. Krzysztofa

 

ul. Pileckiego 105,

02-781 Warszawa

Tel: +48 (22) 643 57 08

fho@fho.org.pl

 

ul. Północna 18A

05-870 Bramki

Tel: +48 (22) 245 19 09

informacja.bramki@fho.org.pl

Newsletter

Email:

PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH DARCZYŃCÓW - klauzula informacyjna