Odczarowania czas

16.06.2018

16 czerwca 2018 r. odbył się Piknik Rodzinny „Odczarowanie Hospicjum”. Jest to czas, w którym wspólnie zmieniamy kawałek świata. W którym pokazujemy, że w hospicjum jest miejsce na zabawę, uśmiech i bliskość, a nawet odrobinę magii.

To jedno z tych wydarzeń, które ładuje nasze akumulatory na cały rok! To po prostu olbrzymia dawka DOBRA! I właśnie za to DOBRO i BLISKOŚĆ dziękujemy najmocniej, jak się da!

 

Conrado Moreno-Oficjalna Strona, dziękujemy za wspaniałe wodzirejstwo i trzymanie nas wszystkich w ryzach 😉

 

Polsko-Angielskie Przedszkole Wesołe Krasnale, Ciasteczkooo, Przedszkole Nr 412, Bajkolandia Sala Zabaw, Pasieka Miody Domańskich, Słowo daje, Virtual Dream – LojKe, Piotr Loj, Magik Markus, Arashi Kobieta Fakir, Matplaneta, Planeta Zalesie, Samochody filmowe Iluzjonista Szymon Krzysztoszek wraz z bańkarzami i szczudlarzami, Lody Zielona Budka, Paso Ursynów Akademia Tańca, Przedszkole Gapcio, Teatr Katarynka Arena Ursynów – Warszawa, Wypożyczalnia Gastronomiczna – Gastro Magic Service, dziękujemy za wszystkie niezapomniane atrakcje, które stworzyły ten piknik 😉

 

a STAŁE i nieocenione wsparcie dziękujemy Dzielnica Ursynów m.st. Warszawy, Robert Kempa – Burmistrz Ursynowa Łukasz Ciołko oraz haloursynow.pl.

 

Za wsparcie podczas przygotowań i trwania Pikniku kłaniamy się nisko naszym niezawodnym Wolontariuszom! <3

 

PS. Nasz tegoroczny wynik: 9909,25 zł 🙂 Dzięki! A tak to wyglądało 🙂


Skontaktuj się z nami

Kontakt

Fundacja Hospicjum

Onkologiczne św. Krzysztofa

 

ul. Pileckiego 105,

02-781 Warszawa

Tel: +48 (22) 643 57 08

fho@fho.org.pl

 

ul. Północna 18A

05-870 Bramki

Tel: +48 (22) 245 19 09

informacja.bramki@fho.org.pl

Newsletter

Email:

PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH DARCZYŃCÓW - klauzula informacyjna