Odczarowanie Hospicjum: piknik charytatywny na rzecz pacjentów hospicjum

14.09.2021

Fundacja Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa zaprasza na 10. Charytatywny Piknik Rodzinny Odczarowanie Hospicjum. Wydarzenie odbędzie się 25 września 2021 r. w ogrodzie przy ul. Pileckiego 105. Piknik poprowadzi Conrado Moreno.

Już w 25 września 2021 r. (sobota) na zielonym terenie Fundacji Hospicjum Onkologiczne odbędzie się 10. Charytatywny Piknik Rodzinny “Odczarowanie Hospicjum”. Wydarzenie potrwa od 12:00 do 16:00. Organizatorzy zapraszają rodziny z dziećmi do zaczarowanego ogrodu, w którym zapowiadają liczne atrakcje dla uczestników na scenie oraz stoiskach wystawców. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

 

Dobra zabawa

Podczas tegorocznego Pikniku na scenie pojawią m.in. Teatr Katarynka, Kwartet Szafa Gra oraz Centrum Nauki Kopernik, a także Loocas Dance Center. Nie zabraknie też występu iluzjonisty i brzuchomówcy! Ponadto szykują się kolorowanki, quiz z wiedzy o Ursynowie i warsztaty dla najmłodszych. Uczestnicy będą mogli też znaleźć coś na ząb. Wszyscy uczestnicy oraz artyści estradowi wspierają hospicjum charytatywnie. Więcej informacji o wystawcach można znaleźć na Facebooku. Patronami wydarzenia są Burmistrz Dzielnicy Ursynów, Miasto Stołeczne Warszawa oraz haloursynow.pl.

 

Pomagania czas

Odczarowanie Hospicjum to wydarzenie przepełnione pozytywną energią. To świetna okazja do zabawy, ale też poznania Fundacji. Jego celem jest uświadamianie, że ursynowskie hospicjum to miejsce życia, w którym najważniejszy jest drugi człowiek i jego potrzeby. W tym roku organizatorzy zapraszają odwiedzających do stoiska z cegiełkami. Każda z nich wesprze zbiórkę na remont pomieszczeń hospicjum, które wymagają modernizacji, by zapewnić komfort rodzinom pacjentów a także pracownikom. Zbiórkę można wesprzeć już dziś na zrzutka.pl/h2m258.


Skontaktuj się z nami

Kontakt

Fundacja Hospicjum

Onkologiczne św. Krzysztofa

 

ul. Pileckiego 105,

02-781 Warszawa

Tel: +48 (22) 643 57 08

fho@fho.org.pl

 

ul. Północna 18A

05-870 Bramki

Tel: +48 (22) 245 19 09

informacja.bramki@fho.org.pl

Newsletter

Email:

PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH DARCZYŃCÓW - klauzula informacyjna