Pierwszy raport społeczny FHO

12.04.2018

Zapraszamy do lektury świeżo wydanego raportu odpowiedzialnego rozwoju FHO – pierwszego raportu społecznego w ruchu hospicyjnym w Polsce!

Przygotowaliśmy dla Państwa pierwszy raport społeczny w historii FHO. Celem, który nam nieustannie przyświeca jest odczarowanie wizerunku hospicjum. Tym razem swoje działania kierujemy przede wszystkim do firm odpowiedzialnych społecznie. Chcemy przybliżyć czytelnikom, jakimi mechanizmami rządzi się instytucja taka jak nasza. Pokazać, że hospicjum nie musi kojarzyć się tylko ze śmiercią i cierpieniem. Że jest tu miejsce na rozwój  i opiekę paliatywną na najwyższym poziomie. Mamy też nadzieję uświadomić odbiorcom skalę naszych działań oraz przedstawić obszary, w których FHO chętnie podejmie współpracę.

 

Kierujemy raport do wszystkich Przyjaciół FHO, naszych Darczyńców, Wolontariuszy i Pracowników. W szczególności adresujemy go do społecznie odpowiedzialnego biznesu, aby mógł nas lepiej poznać, dostrzec nasz profesjonalizm i potencjał do wieloaspektowej partnerskiej współpracy w obszarze CSR-u. Każdą organizację, firmę i osobę zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby na warszawskim Ursynowie, poznania naszego Zespołu i naszej codziennej pracy. Zachęcamy do kooperacji i wspierania nas w naszych działaniach medycznych i edukacyjnych – wspólnie możemy jeszcze skuteczniej odczarowywać hospicjum i zdejmować z niego tabu! – Dorota Jasińska, prezes FHO

 

Miłej lektury!

 

POBIERZ RAPORT


Skontaktuj się z nami

Kontakt

Fundacja Hospicjum

Onkologiczne św. Krzysztofa

 

ul. Pileckiego 105,

02-781 Warszawa

Tel: +48 (22) 643 57 08

fho@fho.org.pl

 

ul. Północna 18A

05-870 Bramki

Tel: +48 (22) 245 19 09

informacja.bramki@fho.org.pl

Newsletter

Email:

PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH DARCZYŃCÓW - klauzula informacyjna