PRESS-SERVICE Monitoring Mediów wspiera Dobrą Aukcję 2019

05.04.2019

Już po raz drugi PRESS-SERVICE Monitoring Mediów wspiera hospicjum i udostępnia Fundacji narzędzie do monitoringu mediów. To wszystko na potrzeby projektu fundraisingowego Dobra Aukcja.

Wielkimi krokami zbliża się 2. edycja Dobrej Aukcji, projektu, w którym przez jeden miesiąc w roku poprzez internetowe licytacje, FHO zachęca ludzi do wsparcia pacjentów hospicjum. Podobnie jak w ubiegłorocznej edycji PRESS-SERVICE Monitoring Mediów nieodpłatnie dostarcza Fundacji przegląd mediów na temat projektu, z prasy, radia, telewizji, internetu i social media.

 

FHO prowadzi coraz więcej działań PR-owych, aby dotrzeć do jak największej liczby osób z prośbą o wsparcie dla pacjentów hospicjum. Jednym z nich jest kontakt z mediami, za pośrednictwem których prosimy o pomoc. Dlatego coraz bardziej potrzebujemy profesjonalnych rozwiązań do mierzenia skuteczności tych działań.

 

Dzięki usługom PRESS-SERVICE Monitoring Mediów możemy dowiedzieć się, jaki był zwrot medialny naszych akcji. To dla nas ogromne udogodnienie.

 

Dziękujemy!


Skontaktuj się z nami

Kontakt

Fundacja Hospicjum

Onkologiczne św. Krzysztofa

 

ul. Pileckiego 105,

02-781 Warszawa

Tel: +48 (22) 643 57 08

fho@fho.org.pl

 

ul. Północna 18A

05-870 Bramki

Tel: +48 (22) 245 19 09

informacja.bramki@fho.org.pl

Newsletter

Email:

PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH DARCZYŃCÓW - klauzula informacyjna