Szymon Majewski dla pacjentów hospicjum

20.09.2018

Już 21 września 2018 r. w Domu Kultury Imielin odbędzie się charytatywny występ Szymona Majewskiego “One Mąż Show”. Celem wydarzenia jest wsparcie podopiecznych Fundacji Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa.

Radne Ursynowa Goretta Szymańska i Katarzyna Niemyjska wraz w Fundacją Hospicjum Onkologiczne Warszawie zapraszają na spektakl “One Mąż Show”, który rozpocznie się o godz. 19:00 w Domu Kultury Imielin przy ul. Dereniowej 6 w Warszawie. Na scenie zobaczymy Szymona Majewskiego, dziennikarza, prezentera radiowego i telewizyjnego, satyryka oraz aktora. Cały dochód ze spektaklu wesprze Fundację Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa w Warszawie.

 

“One Mąż Show” to monolog znanego i lubianego Szymona Majewskiego, który na przykładzie swojego małżeństwa opowiada o kłopotach i radościach współczesnego związku, relacji kobieta-mężczyzna, mąż-żona. Spektakl ilustrowany jest zdjęciami z historii małżeństwa państwa Majewskich. Będzie to bardzo zabawny i oczyszczający wieczór, podczas którego widzowie staną się partnerami i świadkami zwierzeń niepoprawnie – choć i nie bez refleksji – zakochanego człowieka.

 

Bilety dostępne są TUTAJ oraz na miejscu w dniu wydarzenie od godz. 16:00.

Skontaktuj się z nami

Kontakt

Fundacja Hospicjum

Onkologiczne św. Krzysztofa

 

ul. Pileckiego 105,

02-781 Warszawa

Tel: +48 (22) 643 57 08

fho@fho.org.pl

 

ul. Północna 18A

05-870 Bramki

Tel: +48 (22) 245 19 09

informacja.bramki@fho.org.pl

Newsletter

PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH DARCZYŃCÓW - klauzula informacyjna