Wewnętrzna siła: w 3. Raporcie Społecznym podsumowujemy czas pandemii w hospicjum

16.03.2023

Składamy na Państwa ręce 3. już raport społeczny FHO. Publikacja ta obejmuje czas szczytu pandemii COVID-19. Raport pod nazwą “Wewnętrzna siła” kierujemy do biznesu i wszystkich, dla których ważna jest działalność naszego hospicjum.

Raport Społeczny FHO za lata 2020-21 jest szczególny, bo przedstawia rzeczywistość, z którą pracownicy hospicjum musieli się oswoić i mierzyć w czasie pandemii COVID-19. „Wewnętrzna siła” to tytuł publikacji, w której pokazujemy, jak wiele udało nam się zdziałać dzięki przychylności i zaangażowaniu zespołu Fundacji oraz wszystkich, którzy wsparli w tym czasie hospicjum.

 

Styczeń 2020 roku nie zapowiadał nadchodzących wyzwań i wywrócenia do góry nogami codzienności hospicjum. Bez oddanych i zaangażowanych ludzi – zespołu FHO oraz wielu różnych społeczności – czas pandemii byłby dla nas niewyobrażalnie trudny. Przedstawione w Raporcie treści odzwierciedlają nasze codzienne bolączki, ale także chwile radości i sukcesy.” – wyjaśnia Dorota Jasińska, prezes Fundacji Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa

 

Raport kierujemy przede wszystkim do biznesu, ale także każdego, komu nie jest obojętna działalność Fundacji oraz podejmowane przez nią aktywności społeczne, fundraisingowe i edukacyjne. W raporcie znaleźć można informacje o trudach, ale też sukcesach naszej Fundacji. Pokazujemy w nim, jak nasi pracownicy radzili sobie z obostrzeniami nałożonymi na placówkę w wyniku wybuchu i trwania pandemii. Znajdziemy też informacje o podejmowanych aktywności społecznych, fundraisingowych i edukacyjnych oraz ich efektach.

 

Trzeci Raport Społeczny FHO można znaleźć TUTAJ. Z uwagi na obrany przez Fundację dwuletni cykl publikowania, prezentowany raport obejmuje lata 2020 – 2021. Ze względu na okres raportowania niniejszy raport został opracowany jeszcze na podstawie wytycznych GRI w wersji G4. Dokument przygotowała Karolina Chojka-Bartoszko przy wsparciu merytorycznym i redakcyjnym Izabeli Sałamachy.


Skontaktuj się z nami

Kontakt

Fundacja Hospicjum

Onkologiczne św. Krzysztofa

 

ul. Pileckiego 105,

02-781 Warszawa

Tel: +48 (22) 643 57 08

fho@fho.org.pl

 

ul. Północna 18A

05-870 Bramki

Tel: +48 (22) 245 19 09

informacja.bramki@fho.org.pl

Newsletter

Email:

PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH DARCZYŃCÓW - klauzula informacyjna