XIII Charytatywny Bal z Sobieskim

01.02.2018

Rotary Club Warszawa Sobieski organizuje XIII Charytatywny Dobroczynny Bal z Sobieskim. Podczas tegorocznej edycji Beneficjentem Balu będą nasi pacjenci!

Rotary International to międzynrodowe stowarzyszenie przedsiębiorców i ludzi różnych zawodów z całego świata, które świadczy pomoc humanitarną, promuje wysokie normy etyczne w każdym zawodzie i pomaga budować dobrą wolę i pokój na świecie. Obecnie na całym świecie istnieje ponad 34 tys. Klubów, w tym także Rotary Club Warszawa Sobieski. Klub został stworzony w 2005 r. Jego działalność odbywa się w oparciu o następujące filary: działalności charytatywnej, działaniu na rzecz społeczności lokalnych oraz rozwijaniu kontaktów międzynarodowych.

 

Od początku swojej działalności przynajmniej raz do roku organizowaliśmy spotkania członków klubów Rotary i jego przyjaciół. Spotkania te przybrały formę Balu Dobroczynnego. W tym roku organizowany jest on po raz XII-ty. Gośćmi Balu będą członkowie Rotary z Polski oraz zza granicy (m.in. z Niemiec, Francji, Belgii), przedstawiciele środowisk twórczych, biznesu, a także przedstawiciele korpusu dyplomatycznego. Dobroczynny Bal z Sobieskim jest wydarzeniem, które wpisało się już na stałe w kalendarze naszych gości.

 

Podczas każdego naszego Balu zbierane są środki na działalność charytatywną klubu. W trakcie wydarzenia zostanie przeprowadzona aukcja obrazów, biżuterii oraz loteria fantowa na rzecz naszych pacjentów.

Skontaktuj się z nami

Kontakt

Fundacja Hospicjum

Onkologiczne św. Krzysztofa

 

ul. Pileckiego 105,

02-781 Warszawa

Tel: +48 (22) 643 57 08

fho@fho.org.pl

 

ul. Północna 18A

05-870 Bramki

Tel: +48 (22) 245 19 09

informacja.bramki@fho.org.pl

Newsletter

PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH DARCZYŃCÓW - klauzula informacyjna