Zapraszamy na Magiczne Ognisko FHO!

01.12.2023

Fundacja Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa serdecznie zaprasza na Magiczne Ognisko. Wyjątkowe wydarzenie odbędzie się 10 grudnia 2023 r., w ogrodzie Fundacji przy ul. Pileckiego 105 na Ursynowie, gdzie wspólnie będziemy wspierać jej podopiecznych.

 

Już w najbliższą niedzielę, ogrody Fundacji Hospicjum Onkologicznego na Ursynowie zamienią się w miejsce pełne świątecznej atmosfery i ducha wspólnoty. Magiczne Ognisko to nie tylko czas na kolędowanie i dzielenie się radością, ale też okazja do wsparcia pacjentów hospicjum. W godzinach 16:00-19:00 rodziny z dziećmi oraz wszyscy sąsiedzi i  przyjaciele FHO będą mogli doświadczyć niepowtarzalnej atmosfery świąt, w otoczeniu melodii kolęd, blasku ogniska i świątecznych dekoracji.

 

Świętujemy razem

W programie znajdzie się kolędowanie z Chórem Castitudo, które wprowadzi nas w ciepły nastrój świąteczny. Uczestnicy będą mieli również okazję skosztować tradycyjnych potraw świątecznych i pieczenia przysmaków nad ogniem. Dla najmłodszych gości przewidziano wizytę Świętego Mikołaja z prezentami. Partnerem wydarzenia jest Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawa.

 

Czas na wzajemną życzliwość

Magiczne Ognisko to okazja nie tylko do świętowania, ale także do okazania wsparcia i troski o innych. W tym wyjątkowym czasie chcemy podkreślić znaczenie bliskości, życzliwości i dzielenia się dobrem – wartości, które są szczególnie ważne w okresie Bożego Narodzenia.

 

Do zobaczenia!


Skontaktuj się z nami

Kontakt

Fundacja Hospicjum

Onkologiczne św. Krzysztofa

 

ul. Pileckiego 105,

02-781 Warszawa

Tel: +48 (22) 643 57 08

fho@fho.org.pl

 

ul. Północna 18A

05-870 Bramki

Tel: +48 (22) 245 19 09

informacja.bramki@fho.org.pl

Newsletter

Email:

PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH DARCZYŃCÓW - klauzula informacyjna