Zapraszamy na XI Charytatywny Piknik Rodzinny

04.07.2022

Już 24 września 2022 r. będziemy mogli po raz 11. wspólnie ODCZAROWAĆ HOSPICJUM podczas organizowanego przez nas Charytatywnego Pilniku Rodzinnego!

Wydarzenie odbędzie się na naszym zielonym terenie przy Pileckiego 105. Szykujemy dla Was moc atrakcji na scenie i na stoiskach Przyjaciół FHO, którzy współtworzą z nami Odczarowanie <3

 

Jak co roku przeniesiemy się do świata bajek edukacyjnych, w który wprowadzi nas Teatr Katarynka. Imprezę tradycyjnie poprowadzi Conrado Moreno! Więcej informacji już wkrótce!

 

Dlaczego Odczarowanie? Chcemy zmieniać stereotyp nt. hospicjów i zdejmować tabu z tematu umierania. Bo umieranie to bardzo ludzka rzecz – to część naszej podróży, którą rozpoczynamy przychodząc na świat. Chcemy by to umieranie było dobre. I właśnie tym zajmujemy się w hospicjum. Zapewniamy opiekę medyczną, ale przede wszystkim staramy się dawać naszym pacjentom i ich bliskim możliwość dokończenia tej podróży na własnych warunkach. Dać czas, na przeżycie trudnych chwil w jakości, poczuciu bezpieczeństwa.

 

Dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich – małych i dużych do bycia tego dnia blisko hospicjum. Pokazania naszym pacjentom, że nic co ludzkie nie jest nam obce. Będziemy na Was czekać z atrakcjami w godz. 12:00 – 16:00. Serdecznie zapraszamy!!

 

 


 

Uwaga! Jeśli chcesz dołączyć do grona naszych Przyjaciół i współtworzyć XI Piknik Charytatywny Odczarowanie Hospicjum, skontaktuj się z nami! Na wszystkie pytania odpowie Karolina:

+ 48 507 177 915

Karolina.bartoszko@fho.org.pl

Skontaktuj się z nami

Kontakt

Fundacja Hospicjum

Onkologiczne św. Krzysztofa

 

ul. Pileckiego 105,

02-781 Warszawa

Tel: +48 (22) 643 57 08

fho@fho.org.pl

 

ul. Północna 18A

05-870 Bramki

Tel: +48 (22) 245 19 09

informacja.bramki@fho.org.pl

Newsletter

PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH DARCZYŃCÓW - klauzula informacyjna