Zbieramy na aparat do drenażu limfatycznego

07.04.2020

Prosimy o wsparcie. Zakup urządzenia to pomoc dla kilkuset, a nawet kilku tysięcy pacjentów!

Nasz sprzęt do fizjoterapii ulega szybkiemu zużyciu ze względu na konieczność i częstotliwość wykorzystania. Obecnie niezmiernie istotnym i bardzo często użytkowanym przez nas urządzeniem jest aparat do drenażu limfatycznego. Służy on do niwelowania obrzęków kończyn dolnych i górnych. Jest to urządzenie wyposażone w mankiety, które rytmicznie wypełniają się powietrzem. W ten sposób masowana jest obrzęknięta kończyna.

 

Aparat, z którego korzystaliśmy do tej pory jest już wyeksploatowany i nie nadaje się do dalszego użytku. Marzymy o nowym urządzeniu – sprawniejszym, skuteczniejszym, nowocześniejszym. Komfort, samopoczucie pacjentów jest dla nas priorytetem. Bez tego urządzenia będzie nam zdecydowanie trudniej usprawniać i dbać komfort życia naszych pacjentów.

 

Zachęcamy do wsparcia naszej zbiórki nawet symboliczną wpłata na: zrzutka.pl/t863pa oraz poprzez rozesłanie informacji dalej oraz udostępnienie w mediach społecznościowych. Dziękujemy gorąco za każdą pomoc!

 

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: Karolina Chojka-Bartoszko, tel. 507 177 915, e-mail: karolina.bartoszko@fho.org.pl

Skontaktuj się z nami

Kontakt

Fundacja Hospicjum

Onkologiczne św. Krzysztofa

 

ul. Pileckiego 105,

02-781 Warszawa

Tel: +48 (22) 643 57 08

fho@fho.org.pl

 

ul. Północna 18A

05-870 Bramki

Tel: +48 (22) 245 19 09

informacja.bramki@fho.org.pl

Newsletter

PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH DARCZYŃCÓW - klauzula informacyjna