Zrzutka na niezbędne doposażenie hospicjum

03.01.2022

Ze względu na najnowsze wymogi farmaceutyczne musimy postawić nową zabudowę meblową, gdzie będziemy mogli przechowywać pościel oraz środki higieniczne. Prosimy o pomoc!

Jako placówka medyczna musimy w odpowiedni sposób przechowywać oraz zabezpieczać materiały i środki medyczne, higieniczne czy pomocnicze dla naszych pacjentów.
 
Na chwilę obecną, nie jesteśmy w stanie pomieścić nadwyżki naszych zapasów w pomieszczeniach, które spełniają najnowsze wymogi farmaceutyczne. W związku z tym, musimy postawić nową zabudowę meblową, gdzie będziemy mogli przechowywać pościel oraz środki higieniczne w postaci pieluchomajtek i podkładów higienicznych dla pacjentów.
 
Wymaga to zakupu i montażu 6 zamykanych szaf. Łączny koszt zakupu wyposażenia (wraz z montażem) to 15300 zł brutto. Szafy mają nam posłużyć na lata użytkowania, dlatego zależy nam na możliwie solidnej i jakościowej zabudowie.
 
Wejdź na zrzutka.pl/539xkf, dołóż się do zbiórki i pomóż nam działać zgodnie z najnowszymi standardami. Bez Państwa się to nie uda!
 
Bardzo prosimy o pomoc w udostępnianiu!
Skontaktuj się z nami

Kontakt

Fundacja Hospicjum

Onkologiczne św. Krzysztofa

 

ul. Pileckiego 105,

02-781 Warszawa

Tel: +48 (22) 643 57 08

fho@fho.org.pl

 

ul. Północna 18A

05-870 Bramki

Tel: +48 (22) 245 19 09

informacja.bramki@fho.org.pl

Newsletter

PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH DARCZYŃCÓW - klauzula informacyjna