Pomóż nam


Zamiast kwiatów ślubnych


Kwesty ślubne

Ślub to wyjątkowy dzień w życiu zakochanych. To chwila, w której dwie ścieżki splatają się w jedną, aby dać początek czemuś dobremu. Ten piękny czas nowożeńcy mogą celebrować nie tylko ze swoimi gośćmi, ale także podzielić się szczęściem z potrzebującymi. Coraz więcej par decyduje się zamienić otrzymane kwiaty na wsparcie naszego hospicjum.

Urodziny, imieniny, rocznice

Zamiast kwiatów możesz zdecydować się na zbiórkę pieniędzy na rzecz potrzebujących. Kwestę możesz przeprowadzić samodzielnie lub z pomocą wolontariuszy FHO. Zbiórkę możesz zorganizować także na Facebooku. Zebrane pieniądze to znaczące wsparcie dla pacjentów naszego hospicjum.

Dobry wybór

Kupić kwiaty czy wesprzeć Fundację? Kwiaty są pięknym akcentem podczas uroczystości, jednak w końcu więdną i trafiają do… kosza, a udzielone Fundacji wsparcie finansowe to konkretna pomoc. Środki ze zbiórek przeznaczamy na posiłki, leki dla pacjentów, prąd, wodę. Kwesty zamiast kwiatów to gest, za który pacjenci hospicjum będą Wam naprawdę wdzięczni.

W jaki sposób zorganizować kwestę?


1. Na zaproszeniach umieść informację o zbiórce dla FHO „Zamiast kwiatów”. Możesz też utworzyć zbiórkę na Facebooku.

2. Skontaktuj się z nami telefonicznie: 734 412 092 lub mailowo: maja.wisniewska@fho.org.pl w celu ustalenia miejsca i daty zbiórki.

3. Nasi wolontariusze pojawią się na uroczystości ze skarbonką i we wskazanym miejscu oraz momencie rozpoczną dyskretną kwestę.

4. Wolontariusze FHO przekażą zabezpieczoną skarbonkę do Fundacji.

5. Po komisyjnym przeliczeniu zebranej kwoty skontaktujemy się z Tobą i przekażemy informację o wyniku zbiórki.

6. Wyślemy Ci oficjalne podziękowania, a za Twoją zgodą opublikujemy je także w naszych mediach społecznościowych.

klauzula informacyjna dla darczyńców

PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH DARCZYŃCÓW - klauzula informacyjna