Zamiast kwiatów ślubnych - FHO Warszawa
Pomóż nam

Zamiast kwiatów ślubnych


Kwesty ślubne

Ślub to wyjątkowy dzień w życiu zakochanych. To chwila, w której dwie ścieżki splatają się w jedną, aby dać początek czemuś dobremu. Ten piękny czas nowożeńcy mogą celebrować nie tylko ze swoimi gośćmi, ale także podzielić się szczęściem z potrzebującymi. Coraz więcej par decyduje się zamienić otrzymane kwiaty na wsparcie naszego hospicjum.

Kwesty pogrzebowe

Zamiast kwiatów i wieńców składanych na pogrzebie, rodzina i przyjaciele mogą zdecydować się na zbiórkę pieniędzy na rzecz potrzebujących. Kwesta przeprowadzana jest przez wolontariuszy FHO. Zebrane pieniądze to znaczące wsparcie dla pacjentów naszego hospicjum.

Dobry wybór

Kupić kwiaty czy wesprzeć Fundację? Kwiaty są pięknym akcentem podczas uroczystości, jednak w końcu więdną i trafiają do… kosza, a udzielone Fundacji wsparcie finansowe to konkretna pomoc. Środki ze zbiórek przeznaczamy na posiłki, leki dla pacjentów, prąd, wodę. Kwesty zamiast kwiatów to gest, za który pacjenci hospicjum będą Wam naprawdę wdzięczni.

W jaki sposób zorganizować kwestę?


1. Na zaproszeniach umieść informację o zbiórce dla FHO „Zamiast kwiatów”. Możesz skorzystać z naszych propozycji.

2. Skontaktuj się z nami telefonicznie: 734 463 557 lub mailowo: marcin.milczarski@fho.org.pl w celu ustalenia miejsca i daty zbiórki.

3. Nasi wolontariusze pojawią się na uroczystości ze skarbonką i we wskazanym miejscu oraz momencie rozpoczną dyskretną kwestę.

4. Wolontariusze FHO przekażą zabezpieczoną skarbonkę do Fundacji.

5. Po komisyjnym przeliczeniu zebranej kwoty skontaktujemy się z Tobą i przekażemy informację o wyniku zbiórki.

6. Wyślemy Ci oficjalne podziękowania, a za Twoją zgodą opublikujemy je także na naszym profilu facebookowym.